من هیچوقت علاقه زیادی به بازی‌های کامپیوتری استراتژیک نداشتم؛ عمدتاً به دلیل اینکه معمولاً کند، کم هیجان و حوصله سر بر بودند! با این وجود به نظر می‌رسد کسانی که به مدیریت علاقمند هستند باید به اینگونه بازی‌ها نیز علاقمند باشند. حداقل در عمل کسانی که به مسائل مدیریت و ت علاقمندند اظهار می‌کنند که یا بازی‌ها را دوست ندارند یا نهایتاً بازی‌های استراتژیک را دوست دارند. امّا این مسئله می‌تواند صرفاً یک سوگیری بی‌جهت نیز باشد. بهرحال تنها بازی استراتژیکی که بنده دوست داشتم و آنرا تمام کردم بازی قلعه (stronghold) بود. اتفاقاً خیلی‌ها با این بازی نوستالژی دارند. دلیل علاقه‌ی من ساده بود: دوبله‌ی فارسی بانمک آن. عمدتاً و برادرم می‌نشستیم پای بازی و ادای دوبله‌های با نمکش را در می‌آوردیم و می‌خندیدیم.

ادامه مطلب

تنبیه برای همه، تشویق برای یکی

مردم در حال ترک قلعه هستند

بسیج ملی کنترل فشار خون!

بازی ,دوست ,بازی‌ها ,مدیریت ,نیز ,قلعه ,کسانی که ,را دوست ,که به ,با این ,کردم بازی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

***.*** ... گنجینه ... فشارکی ... ها ***.*** اوری دانلود اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان مشاوره واردات صادرات گالری نسیم My Notes ارحم الرحماء ₹ BEST blog ₹ سگ پامرانین دانلود خلاصه کتاب نظام اقتصادی صدر اسلام هادی غفاری